Преимущества и недостатки покупки подержанного автомобиля
phone

phone

Переваги та недоліки купівлі уживаного автомобіля

06.12.2017 16:03:00

У сучасному світі без автомобіля, як без рук. З автомобілем Ви відчуваєте себе абсолютно незалежним від інших. Саме тому кожен докладає зусиль для по його купівлі. Але в наш час новий автомобіль дороге задоволення, тому все більше людей купують уживанні машини. Але де ж краще купити?

Є три простих способи придбати автомобіль:

• Купити за оголошенням;
• Купити на авторинку;
• Купити в офіційному автосалоні.

Найпоширеніший спосіб купівлі автомобіля це безпосередньо у господаря через Інтренет або на авторинку. Переваги такої купівлі - можливий торг автомобіля і купівля за меншу суму, ніж обмовлялося спочатку.

Недоліків набагато більше, ніж переваг.

• Є ризик придбати технічно несправний автомобіль. Зазвичай покупці швидко оглядають автомобіль, а робити діагностику багато хто навіть не вважають за потрібне.

• Завжди буде присутній ризик, що продавець може виявитися шахраєм. Людям, які не дуже розбираються в подібних питаннях, можуть продати автомобіль з грубими помилками, що в наслідок призведе до недійсності угоди. В результаті Ви можете залишитися і без автомобіля, і без грошей.

На сьогоднішній день стало дуже поширеним купувати автомобілі з пробігом в офіційних автосалонах. Плюси такої купівлі:

• Головна перевага - гарантія. Всі автомобілі, які знаходяться у автосалону продіагностовано, якщо була необхідність, то і відремонтовані і готові до експлуатації.

• Юридична безпека. Ви зможете на місці оформити усі необхідні документи і повністю бути впевнені, що Вас не обдурять. Тим більше, що у випадку, якщо з автомобілем щось не так, то новий власник може його повернути, чого Ви не зможете зробити, купуючи автомобіль «з рук».

• Ціна вище, ніж у продавців на ринку, але автосалони це компенсують різними подарунками та додатковими послугами.

• І, звичайно ж, тут Вам зможуть підібрати будь-який автомобіль. Все буде залежати від Ваших побажань.

Є і мінус такої покупки - час оформлення. Це займає більше часу, чим би Ви це робили на ринку. Але зате Ви зможете це зробити в комфортному салоні за чашкою ароматної кави, а за цей час Вам підготують всі необхідні документи і видадуть технічно справний і чистий автомобіль.

Де купити автомобіль з пробігом - в офіційному салоні або на ринку - вирішувати Вам. Але не потрібно забувати, що бажання заощадити час і гроші може привести до не дуже гарних наслідків для Вас.

Вдалих покупок!

ЩЕ НОВИНИ

Новость

Переваги та недоліки купівлі уживаного автомобіля

06.12.2017 16:03:00

Повернутися до списку