phone

phone

Купівля уживаного автомобіля

20.07.2017

У сучасному світі без автомобіля, як без рук. З автомобілем Ви почуваєте себе абсолютно незалежним від інших. Саме тому кожен докладає зусиль для купівлі автомобіля. Але у наш час новий автомобіль задоволення не з дешевих, тому все більше людей купують уживані машини. Але де ж краще купити?
Є три прості способи придбати автомобіль :
- Купити по оголошенню;
- Купити на авторинку;
- Купити в офіційному автосалоні.
Найпоширеніший спосіб купівлі автомобіля це безпосередньо у власника через Інтренет або на авторинку. Переваги такої купівлі - можливий торг автомобіля і купівля за меншу суму, ніж обмовлялося спочатку.
Недоліків набагато більше, ніж переваг.
- Є ризик придбати технічно несправний автомобіль. Зазвичай покупці нашвидку оглядають автомобіль, а робити діагностику багато хто навіть не вважає потрібним.
- Завжди буде присутнім ризик, що продавець може виявитися шахраєм. Людям, які не занадто розбираються в подібних питаннях, можуть продати автомобіль з грубими помилками, що в наслідок приведе до недійсної угоди. В результаті Ви можете залишитися і без автомобіля, і без грошей.
На сьогодні стало дуже поширеним купувати автомобілі з пробігом в офіційних автосалонах. Плюси такої купівлі :
- Головна перевага - гарантія. Усі автомобілі, які знаходяться у автосалоні продіагностовані, якщо була необхідність, то і відремонтовані і готові до експлуатації.
- Юридична безпека. Ви зможете на місці оформити усі необхідні документи і повністю бути упевнені, що Вас не обдурять. Тим більше що у випадку, якщо з автомобілем щось не так, то новий власник може його повернути, чого Ви не зможете зробити, купуючи автомобіль "з рук".
- Ціна вища, ніж у продавців на ринку, але автосалони це компенсують різними подарунками і додатковими послугами.
- І, звичайно ж, тут Вам зможуть підібрати будь-який автомобіль. Все залежатиме від Ваших побажань.
Є і мінус такої купівлі - час оформлення. Це займає більше часу, ніж Ви би це робили на ринку. Але Ви зможете це зробити в комфортному салоні за чашкою ароматної кави, а за цей час Вам підготують усі необхідні документи і видадуть технічно справний і чистий автомобіль.
Де купити автомобіль з пробігом - в офіційному салоні або на ринку - вирішувати Вам. Але не треба забувати, що бажання заощадити час і гроші може привести до недуже хороших наслідків для Вас. 

Вдалих покупок!

ЩЕ НОВИНИ

Новость

Купівля уживаного автомобіля

20.07.2017

Повернутися до списку